11 Ağustos 20182,161 Görüntülenme0 Yorum
Maviş Gökkuşağı Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Maviş Gökkuşağı Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Maviş Gökkuşağı Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, 2019 model lif örgülerine kesinlikle bakın derim canlarım, diğer bir sizlere sunmak için emek vererek oluşturduğumuz bu Maviş Gökkuşağı Lif Modeli Yapımını sitemizde paylaşıyoruz canlarım.

Maviş Gökkuşağı Lif Modeli Yapımı
Maviş Gökkuşağı Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Örgü Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi biliyorsanız rahatlıkla yapabileceğiniz bu Gökkuşağı Lif Modelini kolayca bitirmesiniz dileğiyle, ellerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir İki Renkli Lif Örneklerinden olan ve benim de çok hoş bulduğum bu Rüzgar Gülü Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica minnet ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına Maviş Gökkuşağı Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için en içten şükranlarımızı iletiyoruz.

Maviş Gökkuşağı Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli aycicegi-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN