06 Kasım 2018832 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Mavi Tomurcuklu Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Videolu
Mavi Tomurcuklu Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Videolu

Mavi Tomurcuklu Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, sitemizde bulunan bu 2018-2019 yuvarlak lif modellerine mutlaka bakın derim, diğer bir sizlere sunmak için emek harcadığımız ve tığ işi severlerin kolaylıkla yapabileceğini düşündüğüm bu Mavi Tomurcuklu Yuvarlak Lif Modeli Yapımını sitemizde yayınlıyoruz kızlar.

Mavi Tomurcuklu Yuvarlak Lif Modeli Yapımı
Mavi Tomurcuklu Yuvarlak Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Nagiş İle Elişi Dünyası Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve yapımı da en az kendisi kadar çok zarif olan bir o kadar da mavi rengi banyonuza renk katacak olan bu Tomurcuklu Yuvarlak Lifini umarım sizlerde güzelce örebilirsiniz, ellerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir Yeni Tığ İşi Yuvarlak Lif Modellerinden olan ve inşallah en kısa zamanda bitirdikten sonra keyifle kullanacağınız bu Tomurcuk Çiçekli Yuvarlak Lif Modeli Yapımı linkine tıklamanızı rica ediyorum.

Nagiş İle Elişi Dünyası Youtube Kanalına öğretici ve akıcı şekilde anlattığı bu Mavi Tomurcuklu Yuvarlak Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Mavi Tomurcuklu Yuvarlak Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN