SPONSOR
18 Ekim 20181,790 Görüntülenme0 Yorum
Mavi Tomurcuklu Baklava Lif Modeli Yapılışı Videolu
Mavi Tomurcuklu Baklava Lif Modeli Yapılışı Videolu

Mavi Tomurcuklu Baklava Lif Modeli Yapılışı Videolu

SPONSOR

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, 7 80 mm tığ kullanarak güzelce yapabileceğiniz bu 2018 tomurcuklu lif örneklerinden olan ve örüp bitirdikten sonra canlı renkleri ile banyonuza da hava katacak olan bir o kadar da kullanışlı olan bu Mavi Tomurcuklu Baklava Lif Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Mavi Tomurcuklu Baklava Lif Modeli Yapımı
Mavi Tomurcuklu Baklava Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Nagiş İle Elişi Dünyası Liflerine yakışır olan ve çeyizlik örgülerin olmazsa olmazlarından olan bu Motifli Tomurcuk Lif Modelini umarım sizlerde sorunsuz şekilde bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Çiçekli Tomurcuk Liflerinden olan ve etrafınız da görenlerinde çok seveceğini düşündüğüm bu Tomurcuk Çiçekli Lif Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Nagiş İle Elişi Dünyası Youtube Kanalına itina ile anlattığı bu Mavi Tomurcuklu Baklava Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için en içten teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Mavi Tomurcuklu Baklava Lif Modeli Yapımı Videosu

SPONSOR
YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN