17 Ocak 20183,699 Görüntülenme0 Yorum
Mantar Lif Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu
Mantar Lif Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

Mantar Lif Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, göze hoş gelen bu mantar desenli lif modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve benim de görür görmez çok sevip hoş bulduğum bu Mantar Lif Yapılışını şimdi paylaşıyorum.

Mantar Lif Yapılışı
Mantar Lif Yapılışı

Tam anlamıyla Tamanne Yeni Lif Örneklerine layık olan bu Tığ İşi Desenli 2018 Lif Örneğini umarım sizlerde zevkle bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Sitemizde bulunan diğer bir Farklı 2018 Lif Modellerinden olan ve çok seveceğinizi tahmin ettiğim bu Aşk Merdiveni Lif Yapımına bakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Tamanne Youtube Kanalına Mantar Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Mantar Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli mavi-menekseler-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN