03 Şubat 20192,713 Görüntülenme0 Yorum
Lif Patik Yapılışı Videolu Açıklamalı
Lif Patik Yapılışı Videolu Açıklamalı

Lif Patik Yapılışı Videolu Açıklamalı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle tığ işi lif patik modelleri 2019 çeşitleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve inşallah sizlerin de ilk andan itibaren bitirdikten sonra ayaklarınızda çok hoş duracak olan bu Lif Patik Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Lif Patik Yapımı
Lif Patik Yapımı

Tam anlamıyla Şeymanın Örgü Modelleri Patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz sevdiklerinize hediye etmek için de yapabileceğiniz bu Lif Örgü Patik Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilişiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Değişik Patik Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Tığ İşi Çok Güzel Popcorn Babet Patik Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Şeymanın Örgü Modelleri Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Lif Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için en içten teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Lif Patik Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-4 patik-modelleri-20 patik-modelleri-8 patik-modelleri-85 patik-modelleri-59 patik-modelleri-25 patik-modelleri-9 patik-modelleri-51 patik-modelleri-5 patik-modelleri-72 patik-modelleri-67 patik-modelleri-1
BIR CEVAP YAZIN