02 Şubat 20191,673 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Lego Uzun Lif Modeli Yapımı Anlatımlı Videolu
Lego Uzun Lif Modeli Yapımı Anlatımlı Videolu

Lego Uzun Lif Modeli Yapımı Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle 2019 uzun lif modelleri severlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki bitirdiğinizden sonra banyonuza renk katacak olan bu Lego Uzun Lif Modeli Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.

Lego Uzun Lif Modeli Yapılışı
Lego Uzun Lif Modeli Yapılışı

Tam anlamıyla Sibelle Örgü Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi örgüleri bilenlerinde gönül rahatlığı ile tercih etmesini rica ettiğim bu Yeni Uzun Lif Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Güzel Uzun Lif Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Ören Hanım Püsküllü Uzun Lif Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına detaylı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu Lego Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Lego Uzun Lif Modeli Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN