SPONSOR
14 Haziran 20191,012 Görüntülenme0 Yorum
Lavanta Buketi Yuvarlak Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı
Lavanta Buketi Yuvarlak Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Lavanta Buketi Yuvarlak Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

SPONSOR

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle lavantalı lif modelleri 2019 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra banyonuza da renk katacak olan bu Lavanta Buketi Yuvarlak Lif Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Lavanta Buketi Yuvarlak Lif Yapımı
Lavanta Buketi Yuvarlak Lif Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renkte tercih edebileceğiniz bu Çiçekli Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Örgü Lif Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Kare Bulmaca Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Ören Hanım Youtube Kanalına tatlı dille ve samimi şekilde anlattıkları bu Lavanta Buketi Yuvarlak Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Lavanta Buketi Yuvarlak Lif Yapımı Videosu

SPONSOR
YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN