20 Aralık 20173,660 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Laleli Kare Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Laleli Kare Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Laleli Kare Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, birazdan göreceğiniz bu 2018 yeni lif modellerinden olan ve gördükten sonra en kısa zamanda örmek için sabırsızlanacağınızı düşündüğüm benimde çok bulduğum bu Laleli Kare Lif Yapımını şimdi sitemize ekliyoruz.

Laleli Kare Lif Yapımı
Laleli Kare Lif Yapımı

Benimde severek ve heyecanla takip ettiğim tam anlamıyla Ören Hanım Yeni Lif Modellerinden olan bu Gelin Çeyizlik Örneğini inşallah sizlerde güzelce örebilirsiniz canlarım, elleriniz kollarınız dert görmesin.

İki Şiş İle Sıcak Tutan Bere Modelleri arayanlar için ciddi anlamda çok hoş bir alternatif olacağını düşündüğüm bu Ponpon Süslemeli Şişle Kolay Bere Yapımına bakmamazlık yapmayın lütfen.

Ören Hanım Youtube Kanalına Laleli Kare Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Laleli Kare Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli mavi-menekseler-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN