05 Ekim 20181,331 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Lale Motifi Babet Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
Lale Motifi Babet Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Lale Motifi Babet Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle lale çiçekli patik örnekleri 2019 çeşitleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve şiş örgü severlerin keyifle yapacağı bu Lale Motifi Babet Patik Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Lale Motifi Babet Patik Modeli Yapımı
Lale Motifi Babet Patik Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve göze de çok hoş gelen bu 2018 Babet Patik Modelini umarım sizlerde kolayca yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Güzel Çiçekli Babet Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde beğenisini alan bu Çiçekli Babet Patik Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Ören Hanım Youtube Kanalına Lale Motifi Babet Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Lale Motifi Babet Patik Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli aycicegi-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN