21 Haziran 20192,529 Görüntülenme0 Yorum
Lale Gül Desenli Patik Yapılışı Anlatımlı Videolu
Lale Gül Desenli Patik Yapılışı Anlatımlı Videolu

Lale Gül Desenli Patik Yapılışı Anlatımlı Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle 2019 tunus işi patik örnekleri arayanların mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki en kısa zamanda ördüğünüzden sonra ayaklarınızda çok hoş duracak olan bu Lale Gül Desenli Patik Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Lale Gül Desenli Patik Yapımı
Lale Gül Desenli Patik Yapımı

Tam anlamıyla Emelce Örgüler 2019 çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve üzerinde ki çiçek desenlerine en az benim kadar çok hayran kalacağınız bu Güllü Patik Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Tunus İşi Patik Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla bakakaldığı bu Tomurcuk Güller Tunus İşi Patik Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Emelce Örgüler Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Lale Gül Desenli Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Lale Gül Desenli Patik Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-85 patik-modelleri-59 patik-modelleri-61 patik-modelleri-56 patik-modelleri-9 patik-modelleri-95 patik-modelleri-5 patik-modelleri-91 patik-modelleri-72 patik-modelleri-86 patik-modelleri-18 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN