01 Eylül 20204,971 Görüntülenme0 Yorum
Kutu Teklikli Çeyizlik Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı
Kutu Teklikli Çeyizlik Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Kutu Teklikli Çeyizlik Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle yeni çeyizlik lif örgüleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını rica ettiğim ve inşallah en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra güzel günlerde keyifle kullanabileceğiniz bu Kutu Teklikli Çeyizlik Lif Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Kutu Teklikli Çeyizlik Lif Yapımı
Kutu Teklikli Çeyizlik Lif Yapımı

Tam anlamıyla Hanım Eli Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve ister sevdiğiniz renklerde isterseniz de evde artan ipleriniz ile gönül rahatlığı ile örebileceğiniz bu Kutucuklu Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Anlatımlı Örgü Liflerin den olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini söyledikleri bu Tığ İşi Renkli Kese Lif Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Hanım Eli Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için anlattıkları bu Kutu Teklikli Çeyizlik Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Kutu Teklikli Çeyizlik Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli serpilin-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN