SPONSOR
17 Kasım 20171,541 Görüntülenme0 Yorum
Küpeli Pembe Terlik Modeli Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
Küpeli Pembe Terlik Modeli Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Küpeli Pembe Terlik Modeli Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

SPONSOR

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, bugün görür görmez hemen anında sizler sunmak istediğim en güzel terlik örgü modellerinden olan ve canlı renklerine hem de üzerinde ki çiçek desenlerine aşık olacağınızı düşündüğüm bu Küpeli Pembe Terlik Modeli Yapımını şuanda sizlerinde öğrenerek örmesi için paylaşıyorum canlarım.

Küpeli Pembe Terlik Modeli Yapımı
Küpeli Pembe Terlik Modeli Yapımı

Kendine has anlatımına ve tatlı diline hayran olduğum sevgili Emelce Hanımcığımın her zaman olduğu gibi titiz şekilde anlattığı bu Tığ İşi Terlik Örneğini güzelce yapmanızı diliyorum kızlar, şimdiden hepinizin ellerine kollarına sağlılar olsun hayırlı günlerde eskitmeniz nasip olsun.

Özellikle Şiş Örgü Bebek Yeleği Örnekleri arayanlar için gerçekten çok hoş bir alternatif olacağını tahmin ettiğim bu 0-6 aylık bebek yelekleri anlatımlı videosuna göz atmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Emelce Orguler Youtube Kanalına Küpeli Pembe Terlik Nasıl Yapılır? videosunu oluşturduğu için en içten şükranlarımızı diliyoruz.

Küpeli Pembe Terlik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-16 patik-modelleri-20 patik-modelleri-13 patik-modelleri-39 patik-modelleri-11 patik-modelleri-27 patik-modelleri-86 patik-modelleri-18 patik-modelleri-66 patik-modelleri-70 patik-modelleri-28

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN