13 Ocak 20211,697 Görüntülenme0 Yorum
Köşeden Köşeye Üçgen Battaniye Örgüsü Yapımı
Köşeden Köşeye Üçgen Battaniye Örgüsü Yapımı

Köşeden Köşeye Üçgen Battaniye Örgüsü Yapımı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle battaniye örgüleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak içtenlikle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek için sabırsızlandığım bu Köşeden Köşeye Üçgen Battaniye Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Köşeden Köşeye Üçgen Battaniye Örgüsü
Köşeden Köşeye Üçgen Battaniye Örgüsü

Tam anlamıyla gülcan volkan duran örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik yeni örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu güzel battaniye modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir beğenilen örgü battaniyelerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hayran kaldıklarını dile getirdikleri bu 2021 Tığ İşi Battaniye Örgüsü linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Gülcan volkan duran Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek derledikleri bu Köşeden Köşeye Üçgen Battaniye Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Köşeden Köşeye Üçgen Battaniye Örgüsü Videosu

BIR CEVAP YAZIN