22 Şubat 20193,826 Görüntülenme0 Yorum
Köprülü Başaklar Tığ Oyası Modeli Yapılışı
Köprülü Başaklar Tığ Oyası Modeli Yapılışı

Köprülü Başaklar Tığ Oyası Modeli Yapılışı

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, özellikle 2019 tığ oyası örnekleri işlemek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve yazma kenarı işlemesinde çok hoş duracağına emin olduğum bu Köprülü Basaklar Tığ Oyası Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Köprülü Başaklar Tığ Oyası Modeli Yapımı
Köprülü Başaklar Tığ Oyası Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası Çeyizlik çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve canlı renklerine en az benim kadar çok hayran kalacağınıza emin olduğum bu Güzel Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Çok Güzel Tığ Oyalarından olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde beğenilerini fazlasıyla topladığı bu Bir Yaprak Bir Çiçek Tığ Oyası Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Köprülü Basaklar Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Köprülü Başaklar Tığ Oyası Modeli Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN