22 Ekim 201715,290 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Kolay Yuvarlak Lif Yapımı Videolu Anlatımlı
Kolay Yuvarlak Lif Yapımı Videolu Anlatımlı

Kolay Yuvarlak Lif Yapımı Videolu Anlatımlı

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, birazdan belki de örgüye yeni başlayanların bile zorlanmadan yapabileceği bu yeni yuvarlak lif modellerinden olan ve canlı renk uyumu ile de gözünüze hoş geleceğini düşündüğüm bu Kolay Yuvarlak Lif Yapılışını şimdi paylaşıyorum.

Kolay Yuvarlak Lif Yapılışı
Kolay Yuvarlak Lif Yapılışı

Severek ilgiyle takip ettiğim Tamanne çalışanları gerçekten çok güzel anlatmış inşallah sizlerde bu Tığ İşi Kolay Lif Örneğini sorunsuz şekilde örebilirsiniz canlarım, şimdiden yapmayı düşünenlerin ellerine kollarına sağlıklar olsun.

Özellikle Yeni Patik Örgü Modelleri arayanlar için kaçırılmaz bir fırsat olarak düşündüğüm bu Nakışlı Şık Gelin Patik Modeli Yapılışına bakmadan geçerseniz çok pişman olursunuz canlarım.

Kendine has hoş anlatımı ile bizlere yardımcı olmak için Kolay Yuvarlak Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırlayan Tamanne Youtube Kanalına kucak dolusu sevgilerimizi ve şükranlarımızı iletiyoruz.

Kolay Yuvarlak Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN