03 Ekim 20192,282 Görüntülenme0 Yorum
Kolay Yelpaze Tığ Oyası Yapılışı Videolu
Kolay Yelpaze Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Kolay Yelpaze Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle kolay yelpaze tığ oyaları 2019 çeşitleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve benim de gerçekten o şıklığını hayran kaldığım bu Kolay Yelpaze Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Kolay Yelpaze Tığ Oyası Yapımı
Kolay Yelpaze Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Basit Yelpaze Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yelpaze Tığ Oyası Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiğini dile getirdikleri bu Tığ İşi Kalemde Yelpaze Oyası Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Kolay Yelpaze Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kolay Yelpaze Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN