17 Şubat 20186,605 Görüntülenme0 Yorum
Kolay Ve Şık Babet Patik Yapımı Videolu Anlatımlı
Kolay Ve Şık Babet Patik Yapımı Videolu Anlatımlı

Kolay Ve Şık Babet Patik Yapımı Videolu Anlatımlı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle 6 Numara Tığ İle Trapzan Desenli Örgü yapmayı sevenler için olan bu çok kolay babet patik örnekleri 2018 çeşitlerinden olan ve bon bon ipine hem de yapılışını bayıldığım bu Kolay Ve Şık Babet Patik Yapılışını sitemize ekliyoruz.

Kolay Ve Şık Babet Patik Yapılışı
Kolay Ve Şık Babet Patik Yapılışı

Tam anlamıyla Nihalin Örgü Dünyası Trapzan Örgüşü Patik Örneklerine layık olan bu Tığ İşi Kolay Babet Patik Modelini umarım sizlerde güzelce yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde paylaştığımız diğer bir Çeyizlik Güzel Patik Modellerinden olan ve göze hoş gelen bu Şiş İle Çizgili Patik Yapımına bakmanızı tüm içtenliğim ile rica ediyorum.

Nihalin Örgü Dünyası Youtube Kanalına Kolay Ve Şık Babet Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Kolay Ve Şık Babet Patik Yapılışı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-10 patik-modelleri-4 patik-modelleri-8 patik-modelleri-59 patik-modelleri-75 patik-modelleri-95 patik-modelleri-27 patik-modelleri-18 patik-modelleri-66 patik-modelleri-33 patik-modelleri-65 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN