21 Ekim 20176,774 Görüntülenme0 Yorum
Kolay Tunus İşi Kadife Bot Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu
Kolay Tunus İşi Kadife Bot Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu

Kolay Tunus İşi Kadife Bot Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, diğerlerinde daha Değişik El Örgüsü Örneklerinden olan ve tam anlamıyla Ören Hanım Örgü Çeşitlerine layık olan bu tığ işi bot modellerinden olan ve hem kabarık oluşu hem de gösterişli renk uyumu ile görenlerin dikkatini çekecek olan bu Kolay Tunus İşi Kadife Bot Yapılışını şuanda paylaşıyorum.

Kolay Tunus İşi Kadife Bot Yapılışı
Kolay Tunus İşi Kadife Bot Yapılışı

Sadece kendiniz için değil sevdiğiniz komşularınız için ya da evlilik arifesinde kızlarınız varsa onlar özel Değişik Çeyizlik Örgü Modelleri olacağına düşündüğüm bu Kolay Bot Örneğini hatasız şekilde yapabilirsiniz meleklerim.

Kendi ellerinizle özenerek En Yeni İğne Oyası Modelleri örmek isterseniz canlarım kesinlikle bu Gelincik Çiçeği Modeli Oyası Yapımına göz atmadan geçmeyin derim.

Ören Hanım Youtube Kanalına bu Papatya Modeli Puf Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için kucak dolusu sevgilerimizi iletiyoruz.

Kolay Tunus İşi Kadife Bot Yapılışı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-8 patik-modelleri-85 patik-modelleri-13 patik-modelleri-43 patik-modelleri-25 patik-modelleri-9 patik-modelleri-51 patik-modelleri-72 patik-modelleri-6 patik-modelleri-66 patik-modelleri-45
BIR CEVAP YAZIN