20 Mart 20182,462 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Kolay Tığ İşi Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Kolay Tığ İşi Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Kolay Tığ İşi Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, örgüye yeni başlayanların bir zorlanmadan yapabileceği bu çok kolay lif modellerinden olan ve benim de renklerini desenlerini çok hoş bulduğum bu Kolay Tığ İşi Lif Modeli Yapımını şimdi paylaşıyorum.

Kolay Tığ İşi Lif Modeli Yapımı
Kolay Tığ İşi Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Marifetli Anne Banyo Lif Örneklerine layık olan bu Tığ İşi Kolay Lif Modelini umarım sizlerde sorunsuz şekilde bitirebilirsiniz kızlar, emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Lif Emelce Örgüler Modellerinden olan ve göze hoş gelen bu Emelce Papatya Lif Modeli Yapımına bakmadan geçen çok şey kaçırır.

Marifetli Anne Youtube Kanalına Kolay Tığ İşi Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kolay Tığ İşi Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN