17 Şubat 20183,705 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Kolay Rengarenk Havlu Kenarı Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Kolay Rengarenk Havlu Kenarı Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Kolay Rengarenk Havlu Kenarı Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, Tığ İşi Sıralı İşleme severlerin zevkle yapabileceği bu 2018 kolay havlu kenarı modellerinden olan ve gerek 30 zincirlik başlangıcı gerekse yapılışında ki kolaylığını hoş bulduğum bu Kolay Rengarenk Havlu Kenarı Yapımını paylaşıyorum.

Kolay Rengarenk Havlu Kenarı Yapımı
Kolay Rengarenk Havlu Kenarı Yapımı

Sevgili Oya Ve Dantel Dünyası çalışanlarının her zaman ki gibi titizlikle derlediği bu Tığ İşi Kolay Mutfak Havlu Kenarı Örneğini inşallah sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, emeklerinize sağlık kızlar.

Özellikle Sıcak Tutan Desenli Battaniye Örnekleri arayanların kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm bu Yatak Örtüsü Ve Battaniye Modeli Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına Kolay Rengarenk Havlu Kenarı Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Kolay Rengarenk Havlu Kenarı Yapımı Videosu

2019 HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ
uzum-igne-oyasi-havlu-kenari havlu-kenari-cicekli-sirali-guzel-model igne-isi-uzum-havlu-kenari 5-yaprakli-cicek-havlu-kenari-igne-isi kelebekli-havlu-kenari-igne-isi mor-cicek-havlu-kenari-igne-oya igne-oyasi-yarim-havlu-kenari igne-oyasi-kiraz-kenar-oyalari havlu-kenarlari-tig-oyasi igne-oyasi-havlu-kenari en-guzel-havlu-kenar-oyalari-cicekli-bocekli igne-isi-kenar-oyasi

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN