29 Mayıs 20172,367 Görüntülenme0 Yorum
Kolay Patik Modeli Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu
Kolay Patik Modeli Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

Kolay Patik Modeli Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

Kolay Patik Modeli Türkçe Videolu Resimli Ayrıntılı Anlatım

Hayırlı, nurlu bol bereketli günler olsun hanımlar, bugün yeni örmeye başlayanların bile zorlanmadan yapabileceğini düşündüğüm bu Kolay Patik Örneği olan ve ister hediyelik isterseniz de Çeyizlik Örgü Çeşidi olarak kaldırabileceğiniz 2017 Tığ Örgüsü olan Kolay Patik Modeli Yapılışını sizlere sunuyorum.

Kolay Patik Modeli
Kolay Patik Modeli

Renk uyumunu kendi renk zevkinize uygun seçmenizi tavsiye ediyorum canlarım, Emel Hanım çok güzel anlatmış inşallah sizlere yardımcı olabilirim, yapacaklara şimdiden kolaylıklar gelsin güzel günlerde kullanmak nasip olsun inşallah.

Kolay Patik Nasıl Örülür
Kolay Patik Nasıl Örülür

Örmesi oldukça kolay olan diğer bir El Örgüsü Örneğimiz olan Hello Kitty Modeli Lif Yapımına bakmadan geçmeyin derim, eğer zamanınız el verirse kızlar Kolay Patik Örneğini ördükten sonra fotoğraflarını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden teşekkürler.

Harika ve bir o kadar da gösterişli olan düşman çatlatan diğer bir 2017 Patik Örneğimiz olan Ev Botu Modeli Patik Yapılışına göz atmanızı tüm içtenliğim ile rica ediyorum, zaman ayırarak bizler için Çeyizlik El Örgüsü Örneği olan Kolay Patik Modeli Nasıl Yapılır? videosu hazırlayan Emelce Orguler Youtube Kanalına şükranlarımızı ve sevgimizi iletiyoruz.

Kolay Patik Nasıl Yapılır
Kolay Patik Nasıl Yapılır

Kolay Patik Modeli Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-80 patik-modelleri-4 patik-modelleri-8 patik-modelleri-59 patik-modelleri-87 patik-modelleri-25 patik-modelleri-39 patik-modelleri-5 patik-modelleri-6 patik-modelleri-66 patik-modelleri-65
BIR CEVAP YAZIN