SPONSOR
02 Aralık 20182,357 Görüntülenme1 Yorum
Kolay Kare Motifli Lif Modeli Yapılışı Videolu
Kolay Kare Motifli Lif Modeli Yapılışı Videolu

Kolay Kare Motifli Lif Modeli Yapılışı Videolu

SPONSOR

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, sitemizde bulunan bu kolay lif modelleri 2019 çeşitlerine mutlaka bakın derim, diğer bir sizlere göstermek için sabırsızlandığımız ve yapımı da oldukça hoş olan bu Kolay Kare Motifli Lif Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Kolay Kare Motifli Lif Modeli Yapımı
Kolay Kare Motifli Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Sibelle Örgü Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi örgüleri severlerin zorlanmadan yapacaklarına emin olduğum bu Motifli Kare Lif Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Kolay Lif Örneklerinden olan ve yapımı da oldukça çok zarif olan bu Kolay Çiçek Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına akıcı şekilde ve tatlı dille anlattığı bu Kolay Kare Motifli Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kolay Kare Motifli Lif Modeli Yapımı Videosu

SPONSOR
YUVARLAK LİF MODELLERİ
firfirli-kirmizi-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri ustu-renkli-yildiz-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

Kolay Kare Motifli Lif Modeli Yapılışı Videolu Yorumları
Avatar
hürü
2019-02-25 12:01:35
kenarlarını nasıl yaptınız acaba
BIR CEVAP YAZIN