10 Kasım 20181,971 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Kolay Çizgili Kare Lif Modeli Yapılışı Videolu
Kolay Çizgili Kare Lif Modeli Yapılışı Videolu

Kolay Çizgili Kare Lif Modeli Yapılışı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle 2018-2019 kare lif modelleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve benim de ilk andan beri size göstermek istediğim bu Kolay Çizgili Kare Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Kolay Çizgili Kare Lif Modeli Yapımı
Kolay Çizgili Kare Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Kare Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi severlerin keyifle örebileceği bu Çizgili Kare Lif Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çiçekli Kare Lif Modellerinden olan ve yapımı da en az kendisi kadar çok hoş olan bu Renkli Tomurcuk Çiçekli Kare Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına ayrıntılı ve samimi dille anlattığı bu Kolay Çizgili Kare Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kolay Çizgili Kare Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN