08 Ekim 20173,569 Görüntülenme0 Yorum
Kolay Çeyizlik Havlu Kenarı Yapılışı Türkçe Videolu
Kolay Çeyizlik Havlu Kenarı Yapılışı Türkçe Videolu

Kolay Çeyizlik Havlu Kenarı Yapılışı Türkçe Videolu

SPONSOR

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, bugün havlu kenarı işlemesi severlerin için çok hoş bir alternatif olacağını düşündüğüm ve yapılışıyla da bir o kadar Basit El Örgüsü Örneklerinden sayılan bu Kolay Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımını şimdi sitemize ekliyoruz.

Kolay Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımı
Kolay Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımı

Canlı renkleri ile evinize odanıza renk katacak ve kendi emeklerinizle yaptığınız için baktığınızda güzel hissedeceğiniz bu Tığ İşi Havlu Kenarı Modelini inşallah sizlerde en kısa zamanda tamamlayabilirsiniz kızlar, şimdiden yapacakların elleri kolları dert görmesin hayırlı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sitemize kısa bir zaman önce eklediğimiz En Güzel Örgü Saç Tokası Modellerinden olan ve özellikle kız çocuklarınızın bayılacağı Örgü Çiçekli Saç Tokası Yapımına girip bakmazsanız pişman olursunuz, eğer Melek Ablanızı sevindirmek isterseniz canlarım bu En Güzel Havlu Kenarı İşlemesi Örneğini bitirdikten sonra resmini çekip bana gönderebilirsiniz.

Detaylı anlatımı ve tecrübesi ile bizler için Kolay Çeyizlik Havlu Kenarı Nasıl Yapılır? öğretici videosunu hazırlayan Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına şükranlarımızı iletiyoruz.

Kolay Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımı Videosu

SPONSOR
2019 HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ
tig-isi-havlu-kenari-oyalari havlu-kenari-cicekli-sirali-guzel-model havlu-igne-oya igne-isi-uzum-havlu-kenari kus-kanatlari-igne-oyasi-kenar-oyasi igne-oyasi-kiraz-kenar-oyalari mor-beyaz-igne-oyasi-havlu-kenari kenar-oyasi igne-oya-havlu-kenari-modeli uc-boyutlu-igne-oyasi-cicek-kenar-oyasi minimalist-havlu-kenari-cok-sik-igne-oya en-guzel-havlu-kenar-oyalari-cicekli-bocekli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN