08 Ekim 20172,401 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Kolay Çeyizlik Havlu Kenarı Yapılışı Türkçe Videolu
Kolay Çeyizlik Havlu Kenarı Yapılışı Türkçe Videolu

Kolay Çeyizlik Havlu Kenarı Yapılışı Türkçe Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, bugün havlu kenarı işlemesi severlerin için çok hoş bir alternatif olacağını düşündüğüm ve yapılışıyla da bir o kadar Basit El Örgüsü Örneklerinden sayılan bu Kolay Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımını şimdi sitemize ekliyoruz.

Kolay Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımı
Kolay Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımı

Canlı renkleri ile evinize odanıza renk katacak ve kendi emeklerinizle yaptığınız için baktığınızda güzel hissedeceğiniz bu Tığ İşi Havlu Kenarı Modelini inşallah sizlerde en kısa zamanda tamamlayabilirsiniz kızlar, şimdiden yapacakların elleri kolları dert görmesin hayırlı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sitemize kısa bir zaman önce eklediğimiz En Güzel Örgü Saç Tokası Modellerinden olan ve özellikle kız çocuklarınızın bayılacağı Örgü Çiçekli Saç Tokası Yapımına girip bakmazsanız pişman olursunuz, eğer Melek Ablanızı sevindirmek isterseniz canlarım bu En Güzel Havlu Kenarı İşlemesi Örneğini bitirdikten sonra resmini çekip bana gönderebilirsiniz.

Detaylı anlatımı ve tecrübesi ile bizler için Kolay Çeyizlik Havlu Kenarı Nasıl Yapılır? öğretici videosunu hazırlayan Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına şükranlarımızı iletiyoruz.

Kolay Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımı Videosu

2019 HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ
havlu-kenari-modelleri-tig-oyasi kelebek-cicek-havlu-kenar-oyasi 5-yaprakli-cicek-havlu-kenari-igne-isi mor-cicek-havlu-kenari-igne-oya en-guzel-havlu-kenari dantel-delikli-havlu-kenarlari yaprak-cicekli-havlu-kenar-oyasi-igne-isi igne-oyasi-kiraz-kenar-oyalari havlu-kenarlari-tig-oyasi igne-oya-havlu-kenari-modeli minimalist-havlu-kenari-cok-sik-igne-oya igne-isi-kenar-oyasi

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN