19 Ekim 201710,639 Görüntülenme1 Yorum
Kolay Bebek Yeleği Örgü Modeli Yapımı Türkçe Videolu
Kolay Bebek Yeleği Örgü Modeli Yapımı Türkçe Videolu

Kolay Bebek Yeleği Örgü Modeli Yapımı Türkçe Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle şiş ile bebek yeleği modelleri arayanlar için kaçırılmaz bir fırsat olan ve gerek renk uyumu gerekse Kolay Bebek Hırka Örneği olan bu Kolay Bebek Yeleği Örgü Modeli Yapılışını şuanda sitemize ekliyorum.

Kolay Bebek Yeleği İçin Örgü Modeli Yapılışı
Kolay Bebek Yeleği İçin Örgü Modeli Yapılışı

Halk arasında İşkembe Model Örgüsü olarak bilinen bu Şiş Bebek Hırka Örneğini inşallah sizlerde en kısa zamanda hatasız şekilde örebilirsiniz dostlarım, şimdiden yapacakların ellerine kollarına yüce rabbim kolaylıklar sağlasın.

Sevdiklerinize hediye amaçlı çok hoş bir Yeni Çiçekli Lif Modellerinden olan ve yapımı ile de çok zevkli olan bu Çiçek Modeli Yuvarlak Lif Yapılışına girip incelemeyi unutmayın derim canlarım.

Tecrübesi ve akıcı anlatımı ile bizler için özenerek Kolay Bebek Yeleği Nasıl Yapılır? videosunu derleyen Oyacı Hoca Youtube Kanalına başarılarının devamını ve şükranlarımızı iletiyoruz.

Kolay Bebek Yeleği İçin Örgü Modeli Yapılışı Videosu

Kolay Bebek Yeleği Örgü Modeli Yapımı Türkçe Videolu Yorumları
Avatar
Elif
2020-02-03 08:01:21
Çok hızlı örüyorsunuz acemi biri bu videodan anlamaz şahsen ben öğreneyim diye bir şeyler arıyorum eliniz o kadar hızlı ki tor mu tur mu bil et diyorsunuz bir erkek onu da anlamadım videolar biraz daha anlaşılır olursa iyi olur model çok güzel bu arada
BIR CEVAP YAZIN