09 Mart 20205,595 Görüntülenme0 Yorum
Kışa Uygun Yelek Ve Hırka Modelleri
Kışa Uygun Yelek Ve Hırka Modelleri

Kışa Uygun Yelek Ve Hırka Modelleri

Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte birçok kişi tarafından kış mevsiminde kullanılacak yelek ve hırka modelleri büyük bir ilgi görmeye başladı. Bu modeller arasında en uygun ve en çok tercih edilenler ise şu şekilde;

• Düz Hırka Modelleri

Günümüzde en çok tercih edilen hırka modellerinden birisidir. Yapımı ise diğer hırkalara göre daha kolaydır. 6 numara şiş ile yapılmakta olup omuzlardan başlanır, omuzlar ise 30 + 30 olarak ele alınmaktadır.

• Motifli Hırka Modeli

Hırka modeli tığ ile yapılan kare desenleri bulunan bir hırka modelidir. Sadece önü 10 motifi ile birlikte yarım motifler ele alınarak hazırlanmaktadır.

• Altıgen Hırka Modeli

Yapımı oldukça basit bir model olup ilk sırası 24 adet olmaktadır. Bu model bambu ipten de yapılmakta olup oldukça hoş bir görünüm sergiliyor.

• Çubuk İle Yelek

Dondurma çubuğu ve 6 ya da 8 numara şişle yapılan oldukça pratik bir yelek modeli olmaktadır. Bu modelin diğer adı gelin yeleğidir.

• Kalpli Yelek

Kalpli sevimli bir yelek türü yapmak oldukça kolay. Şık ve sade bir model arayanlar için ideal bir kış yeleği oluyor.

Genç bayanların giyebileceği türen olan ve çok şık görünen bir yelek modeli. Kısa kollu ve kolları lastik örgülü bu yelek gerçekten sizi çok şık gösterecek bir yelek.

Yine kısa kollu bir yelek, bu yelekte yakalar hemen dikkati çeken bir ayrıntı olarak göze çarpıyor. Düğmeli olan bu yelek modeli kışın sizi sıcak tutabilecek yeleklerden birisi.

Bebekler için olan bu model gerçekten çok güzel görünüyor. Tomurcuk tanelerinin ajurlu desenlerler birleşerek yeleğe kattığı görünüm benim çok hoşuma gitti.

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN