29 Ağustos 20182,849 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Kirpikli Altıgen Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
Kirpikli Altıgen Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Kirpikli Altıgen Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, sitemizde bulunan bu 2018-2019 kullanışlı lif örneklerine bakmanızı rica ediyorum, diğer bir sizlere sunmak için sabırsızlandığımız ve eminim ki bitirdikten sonra banyonuza renk katacak olan bu Kirpikli Altıgen Lif Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Kirpikli Altıgen Lif Modeli Yapımı
Kirpikli Altıgen Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Nagiş Hanımın yine her zaman olduğu gibi titizlikle derlediği ve yapımı da kedisi kadar çok hoş olan bu Tığ İşi Altıgen Banyo Lif Modelini umarım sizlerde kolayca yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Bebek Lifleri 2018 çeşitlerinden olan ve iki renk ile zorlanmadan yapabileceğiniz bu Tığ İşi Bebek Lifi Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Nigiş İle Elişi Dünyası Youtube Kanalına Kirpikli Altıgen Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Kirpikli Altıgen Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli aycicegi-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli serpilin-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN