24 Kasım 20183,940 Görüntülenme0 Yorum
Kırmızı Çiçek Lif Modeli Yapımı Videolu Açıklamalı
Kırmızı Çiçek Lif Modeli Yapımı Videolu Açıklamalı

Kırmızı Çiçek Lif Modeli Yapımı Videolu Açıklamalı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle 2019 çiçekli lif modellerinden olan ve inşallah sizlerin de kolaylıkla örüp banyonuza renk katacak olan bir o kadar da göze de çok hoş gelen bu Kırmızı Çiçek Lif Modeli Yapılışını paylaşıyoruz.

Kırmızı Çiçek Lif Modeli Yapılışı
Kırmızı Çiçek Lif Modeli Yapılışı

Tam anlamıyla Nagiş İle Elişi Dünyası Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve gül motifleri bir o kadar da göze hoş gelen bu Çiçekli Lif Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Altıgen Lif Modellerinden olan ve zevkinize göre istediğiniz renkte yapabileceğiniz bu Yapraklı Altıgen Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Nagiş İle Elişi Dünyası Youtube Kanalına samimi şekilde ve tatlı dille anlattığı bu Kırmızı Çiçek Lif Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Kırmızı Çiçek Lif Modeli Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli katli-file-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli serpilin-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN