19 Kasım 20184,218 Görüntülenme0 Yorum
Kirazlı Uzun Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Kirazlı Uzun Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Kirazlı Uzun Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, benim çok beğendiğim bu 2019 uzun lif modellerinden olan ve tığ işi lif örgüleri yapmayı severlerin keyifle öreceğine emin olduğum bir o kadar da göze çok zarif gelen bu Kirazlı Uzun Lif Modeli Yapımını sitemizde paylaşıyoruz.

Kirazlı Uzun Lif Modeli Yapımı
Kirazlı Uzun Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Nagiş Hanımın her zaman ki gibi titizlikle derlediği ve yapımı da en az kendisi kadar çok hoş ve bir o kadar da kullanışlı olan bu Kirazlı Uzun Lif Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Anlatımlı Uzun Lif Modelleri 2019 çeşitlerinden olan ve eminim ki bitirdikten sonra etrafınız da görenlerinde hayranlıkla gözlerini alamayacağı bu Kilim Desenli Uzun Lif Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Nagiş İle Elişi Dünyası Youtube Kanalına samimi dille ve açıklayıcı şekilde anlattığı bu Kirazlı Uzun Lif Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kirazlı Uzun Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri altigen-sari-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN