SPONSOR
06 Eylül 20175,332 Görüntülenme0 Yorum
Kilim Desenli Uzun Lif Yapılışı Türkçe Videolu
Kilim Desenli Uzun Lif Yapılışı Türkçe Videolu

Kilim Desenli Uzun Lif Yapılışı Türkçe Videolu

SPONSOR

Evinizin melekler tarafından dualandığı bol bereketli bol dualı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, birazdan özellikle banyosunda renkli desenler severler için En Güzel Moda Lif Modellerinden olan şıklığı ve gösterişi ile görenlerin gözünü alan benimde çok beğendiğim ve en kısa zamanda sevdiklerime hediye amaçlı örmeyi düşündüğüm Tığ İşi Yeni Lif Örneği olan Kilim Desenli Uzun Lif Yapılışını sizler için paylaşıyorum.

Kilim Desenli Uzun Lif Yapımı
Kilim Desenli Uzun Lif Yapımı

Örgü dünyasının en başlarında gelen sevgili Ören Hanımcım açıklayıcı şekilde çok güzel anlatmış inşallah sizlerde aşağıdaki Tığ İşi Kilim Lif Nasıl Yapılır? videosunu izledikten sonra en kısa zamanda örebilirsiniz, şimdiden yapmayı düşünenlere kolaylıklar gelsin güzel ve hayırlı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sitemize çok kısa bir zaman önce eklediğimiz diğer bir Çeyizlik Yeni Yaprak Lif Örneklerinden olan ve renk uyumu ile banyonuza hava katacak olan Terlik Lif Yapımına girip bakmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum, zamanınız boş kalırsa kızlar Tığ İşi Desenli Lif Örneğini tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden teşekkürler.

Detaylı ve güzel anlatımı ile bizler için Kilim Desenli Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırlayan Ören Hanım Youtube Kanalına sizler aracılığı ile sevgilerimizi ve teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Kilim Desenli Uzun Lif Yapımı Videosu

SPONSOR
YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN