SPONSOR
08 Kasım 20182,217 Görüntülenme0 Yorum
Kilim Desenli Uzun Lif Modeli Yapılışı Videolu
Kilim Desenli Uzun Lif Modeli Yapılışı Videolu

Kilim Desenli Uzun Lif Modeli Yapılışı Videolu

SPONSOR

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, benim çok beğendiğim bu 2019 yeni uzun lif örneklerinden olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek için sabırsızlandığım bir o kadar da yapılışı çok hoş olan bu Kilim Desenli Uzun Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz kızlar.

Kilim Desenli Uzun Lif Modeli Yapımı
Kilim Desenli Uzun Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Sevdası Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan tığ işi severlerin hayranlık duyacağını düşündüğüm bu Desenli Uzun Lif Modelini umarım sizlerde kolayca bitirip güzel günlerde kullanabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Kullanışlı Uzun Lif Örneklerinden olan ve bitirdikten sonra banyonuza da renk katacak olan bu Pembe Papatyalı Uzun Lif Modeli Yapımına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Örgü Sevdası Youtube Kanalına detaylı ve samimi şekilde anlattığı bu Kilim Desenli Uzun Lif Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Kilim Desenli Uzun Lif Modeli Yapımı Videosu

SPONSOR
YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN