SPONSOR
12 Mart 20182,584 Görüntülenme0 Yorum
Kesme Şeker Modeli Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
Kesme Şeker Modeli Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Kesme Şeker Modeli Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

SPONSOR

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, en az benim kadar çok seveceğinizi tahmin ettiğim bu en kolay örgü kesme şeker lif modellerinden olan ve inşallah bitirdikten sonra gerek o renkli desenleri ile de banyonuza hava katacağı bu Kesme Şekeri Modeli Lif Yapımını şimdi paylaşıyorum.

Kesme Şeker Modeli Lif Yapımı
Kesme Şeker Modeli Lif Yapımı

Tam anlamıyla Emelce Kolay Lif Örneklerine layık olan bu Tığ İşi Şeker Lif Modelini umarım sizlerde güzelce yapabilirsiniz kızlar, ellerinize sağlık.

Hatırlayacağınız üzere yakın bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir En Yeni Model Lif Örgülerinden olan bu Sarı Lif Takımı 2 Kare Lifin Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Emelce Orguler Youtube Kanalına Kesme Şekeri Modeli Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kesme Şeker Modeli Lif Yapımı Videosu

SPONSOR
YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN