18 Ekim 20184,122 Görüntülenme0 Yorum
Kelebekli Uzun Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu
Kelebekli Uzun Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

Kelebekli Uzun Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle tığ işi uzun lif örnekleri 2018 çeşitleri örmek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve bitirdikten sonra banyonuza renk katacak olan bu Kelebekli Uzun Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz.

Kelebekli Uzun Lif Modeli Yapımı
Kelebekli Uzun Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Yeni Ören Hanım Liflerine çok yakışır olan ve kelebek motiflerini en az benim kadar çok seveceğinizi tahmin ettiğim bu Kelebekli Uzun Lif Modelini umarım sizlerde zevkle örebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde sizlerinde görmesi için yayınladığımız diğer bir Çok Beğenilen Uzun Lif Modellerinden olan ve bitirdikten sonra keyifle kullanacağınıza emin olduğum bu Çeyizlik Takım 3 Çiçekli Uzun Lif Yapımı göz atmanızı rica ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına Kelebekli Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için en içten şükranlarımızı gönderiyoruz.

Kelebekli Uzun Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri renkli-kalpler-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN