27 Nisan 20204,381 Görüntülenme0 Yorum
Kelebekli 5 Şiş Patik Yapılışı Videolu Açıklamalı
Kelebekli 5 Şiş Patik Yapılışı Videolu Açıklamalı

Kelebekli 5 Şiş Patik Yapılışı Videolu Açıklamalı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle beş şiş patik örgüleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek için sabırsızlandığım bu Kelebekli 5 Şiş Patik Yapılışını sitemize ekliyoruz bayanlar.

Kelebekli 5 Şiş Patik Yapımı
Kelebekli 5 Şiş Patik Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Aşkı Patikleri çeşitlere gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerde veya evde artan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu Kelebekli Patik Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Örgü Bayan Patiklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Tığ İşi Çeyizlik Fıstık Ayakkabı Patik Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Örgü Aşkı Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için anlattıkları bu Kelebekli 5 Şiş Patik Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kelebekli 5 Şiş Patik Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-10 patik-modelleri-20 patik-modelleri-8 patik-modelleri-59 patik-modelleri-9 patik-modelleri-75 patik-modelleri-5 patik-modelleri-6 patik-modelleri-18 patik-modelleri-66 patik-modelleri-33
BIR CEVAP YAZIN