07 Eylül 20174,724 Görüntülenme0 Yorum
Kelebek Modeli Şal Yapılışı Türkçe Videolu
Kelebek Modeli Şal Yapılışı Türkçe Videolu

Kelebek Modeli Şal Yapılışı Türkçe Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, birazdan kendisine örgü örmeyi severlerin çok seveceği çok beğeneceğini düşündüğüm En Güzel Bayan Üçgen Şal Modellerinden olan şıklığı ve gösterişli desenleri ile de görenlerin gözlerini alamayacağı Tığ İşi Çeyizlik Bayan Şal Örneği olan Kelebek Modeli Şal Yapılışını sizler için paylaşıyorum.

Kelebek Modeli Şal Yapımı
Kelebek Modeli Şal Yapımı

Eminim ki sizlerde benim gibi eliniz boş kaldığında en yakın zamanda bu Kelebek Desenli Bayan Şal Modelini örmek isteyeceksiniz kızlar, şimdiden yapacakların ellerine kollarına sağlık yüce rabbim hayırlı günlerde eskitmenizi nasip eylesin inşallah.

Özen ve emekler içinde kısa bir zaman önce sizler için sitemize eklediğimiz En Kolay Yaprak Lif Modellerinden olan ve renk uyumu ile banyonuza renk katacağını düşündüğüm Yaprak Lif Yapımına zaman ayırarak bakmanızı tüm içtenliğim ile rica minnet ediyorum, eğer bir iyilik yapıp beni mutlu etmek isterseniz canlarım Tığ İşi Kelebek Desenli Lif Örneğini tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden teşekkürler.

Ayrıntılı ve öğretici anlatımı ile bizlerinde Yeni Çeyizlik Örneklerinden olan Kelebek Modeli Şal Nasıl Yapılır? videosunu hazırlayan sevgili Ören Hanım Youtube Kanalına kocaman teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Kelebek Modeli Şal Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN