02 Ağustos 20181,313 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Katmerli Lif Çiçekleri Yapımı Videolu Anlatımlı
Katmerli Lif Çiçekleri Yapımı Videolu Anlatımlı

Katmerli Lif Çiçekleri Yapımı Videolu Anlatımlı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, gerçekten çok beğenerek sizlere sunduğum bu 2018 lif çiçekleri örneklerinden olan ve eminim ki özenle bitirdikten sonra banyonuza da renk katacak olan bu Katmerli Lif Çiçekleri Yapılışını sitemizde yayınlıyoruz canlarım.

Katmerli Lif Çiçekleri Yapılışı
Katmerli Lif Çiçekleri Yapılışı

Tam anlamıyla Tamanne Lif Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve göze hoş gelen bu Yeni Katmerli Lif Çiçeği Modelini umarım sizlerde kolayca yapabilirsiniz, ellerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2018 Papatyalı Lif Çiçeklerinden olan ve görenlerinde hayranlıkla bakakaldığı bu Papatya Puf Lif Çiçeği Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Tamanne Youtube Kanalına Katmerli Lif Çiçekleri Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için en içten şükranlarımızı iletiyoruz.

Katmerli Lif Çiçekleri Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN