27 Ekim 20182,473 Görüntülenme0 Yorum
Katmerli Güllü Lif Modeli Yapılışı Videolu
Katmerli Güllü Lif Modeli Yapılışı Videolu

Katmerli Güllü Lif Modeli Yapılışı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, resmen hayran kalacağınız bu katmerli yuvarlak lif örnekleri 2019 çeşitlerinden olan ve eminim ki en kısa zamanda örüp bitirdikten sonra keyifle kullanabileceğiniz bir o kadar da yapılışı çok hoş olan bu Katmerli Gül Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz.

Katmerli Güllü Lif Modeli Yapımı
Katmerli Güllü Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Canım Anne 2019 Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o gül motifleri ile banyonuza renk katacak olan bu Tığ İşi Katmer Lifini umarım sizlerde kolayca örüp güzel günlerde kullanabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Beğenilen Yuvarlak Liflerinden olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Üçgen Motifli Altıgen Banyo Lif Modeli Yapımı linkine tıklamanızı rica minnet ediyorum.

Canım Anne Youtube Kanalına öğretici ve akıcı şekilde anlattığı bu Katmerli Gül Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Katmerli Güllü Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN