19 Temmuz 20192,638 Görüntülenme0 Yorum
Katmerli Çiçekler Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı
Katmerli Çiçekler Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı

Katmerli Çiçekler Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle yepyeni çiçekli tığ oyaları 2019 çeşitleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve inşallah sizlerin de en kısa zamanda bitirdikten sonra keyifle kullanabileceğiniz bu Katmerli Çiçekler Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz kızlar.

Katmerli Çiçekler Tığ Oyası Yapımı
Katmerli Çiçekler Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve yazma kenarı işlemelerinde gerçekten çok şık duracak olan bu Katmerli Oya Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir Çok Güzel Tığ Oyaları 2019 çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla bakakaldıkları bu Tığ Oya Modeli Renkli Papatyalar Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına samimi dille ve ayrıntılı şekilde anlattıkları bu Katmerli Çiçekler Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Katmerli Çiçekler Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN