06 Mart 20191,713 Görüntülenme0 Yorum
Katlı Kırmızı Çiçek Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu
Katlı Kırmızı Çiçek Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

Katlı Kırmızı Çiçek Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle çiçekli katlı lif modelleri 2019 çeşitleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki banyonuza da renk katacak olan bu Katlı Kırmızı Çiçek Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Katlı Kırmızı Çiçek Lif Modeli Yapımı
Katlı Kırmızı Çiçek Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Sibelle Örgü Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eminim ki tığ örgüleri bilenlerinde gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bu Çiçekli Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Tığ İşi Katlı Lif Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerinde çok beğendikleri dile getirdikleri bu Rengarenk Katlı Pıtırcık Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Katlı Kırmızı Çiçek Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Katlı Kırmızı Çiçek Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
ustu-renkli-yildiz-lif-modeli aycicegi-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN