15 Eylül 20181,769 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Karpuz Lif Modeli Yapımı Açıklamalı Videolu
Karpuz Lif Modeli Yapımı Açıklamalı Videolu

Karpuz Lif Modeli Yapımı Açıklamalı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, sitemizde bulunan bu 2019 kullanışlı lif örneklerine kesinlikle bakın derim, diğer bir sizlere sunmak istediğim ve benim de en kısa zamanda yapmak istediğim bu Karpuz Lif Modeli Yapılışını sitemizde yayınlıyoruz.

Karpuz Lif Modeli Yapılışı
Karpuz Lif Modeli Yapılışı

Tam anlamıyla Sibelle Örgü Banyo Liflerine gerçekten çok yakışır olan ve tığ işi bilenlerin zorlanmadan yapabileceği bu Karpuz Banyo Lif Modelini umarım sizlerde güzelce örebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman evvel sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir 2018 Kalpli Banyo Lif Örneklerinden olan ve renkleri ile banyonuza hava katacak olan bu Kalp Lif Modeli Yapımına göz atmadan geçmeyin derim.

Sibelle Örgü Youtube KanalIna Karpuz Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Karpuz Lif Modeli Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN