21 Ekim 201722,725 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Kare Kolay Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
Kare Kolay Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Kare Kolay Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu selamlaaar, özellikle kolay lif modelleri arayanlar için kaçırılmaz bir fırsat olarak düşündüğüm ve benimde gerçekten çok beğendiğim bu Kare Kolay Lif Yapımını güzel sitemize şuanda hemencecik ekliyorum.

Kare Kolay Lif Yapımı
Kare Kolay Lif Yapımı

İnşallah sizlerde Şeyma Hanımcığımın derlediği Tığ Örgü Lif Örneğini benim kadar sever ve en kısa zamanda örmek için sabırsızlanırsınız kızlar, eğer yapmayı düşünenleriniz varsa elleri kolları dert görmesin.

Yeni doğmuş yavrunuza ellerinizle örmek isteyeceğiniz bu Değişik Bebek Yeleği Örneklerinden olan ve canlı rengi ile de çok hoş duracağını tahmin ettiğim 0-6 aylık bebek yelekleri anlatımlı videosunu izlemenizi öneriyorum canlarım.

Şeymanın Örgü Modelleri Youtube Kanalına Kare Kolay Lif Nasıl Yapılır? öğretici videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Kare Kolay Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli aycicegi-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN