25 Ekim 20181,557 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Karanfil Yolu Lif Modeli Yapılışı Videolu
Karanfil Yolu Lif Modeli Yapılışı Videolu

Karanfil Yolu Lif Modeli Yapılışı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, sitemize eklediğimiz bu çok beğenilen yuvarlak lif örgülerine kesinlikle bakın derim, diğer bir sizlere sunmak için derlediğimiz ve karanfilli işlemleri göze çok zarif gelen bir o kadar da kullanışlı olan bu Karanfil Yolu Lif Modeli Yapımını sitemizde paylaşıyoruz.

Karanfil Yolu Lif Modeli Yapımı
Karanfil Yolu Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Nagiş İle Elişi Dünyası Liflerine gerçekten çok yakışır olan ve tığ işi lif örgüleri severlerin zevkine göre istediği renkte yapabileceği bu Karanfil Yolu Lif Modelini umarım sizlerde kolayca bitirip güzel günlerde kullanabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Çok Güzel Yuvarlak Liflerinden olan ve banyonuza da renk katacak olan bu Kiraz Tomurcuklu Yuvarlak Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Nagiş İle Elişi Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı ve tatlı dille anlattığı bu Karanfil Yolu Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için en içten şükranlarımızı iletiyoruz.

Karanfil Yolu Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
altigen-pembe-cicekli-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli serpilin-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN