09 Nisan 20182,657 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Kar Tanesi Yıldız Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Kar Tanesi Yıldız Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Kar Tanesi Yıldız Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, çok beğeneceğinize emin olduğum bu tığ işi yuvarlak lif modellerinden olan ve benim de ilk gördüğüm andan itibaren hoş bulduğum bu Kar Tanesi Yıldız Lif Modeli Yapımını şimdi sitemize ekliyoruz canlarım.

Kar Tanesi Yıldız Lif Modeli Yapımı
Kar Tanesi Yıldız Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Sevdası Yeni Banyo Lif Örneklerine yakışır olan bu Tığ İle Kar Tanesi Yuvarlak Lif Modelini inşallah sizlerde güzelce yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir 2018 Yeni Sezon Lif Modellerinden olan bu Çiçekli Yuvarlak Çubuk Lif Modeli Yapımına bakmanızı en içten dileklerimle rica ediyorum.

Örgü Sevdası Youtube Kanalına Kar Tanesi Yıldız Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Kar Tanesi Yıldız Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli serpilin-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN