25 Temmuz 20182,254 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Kalpli Uzun Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
Kalpli Uzun Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Kalpli Uzun Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, en az benim kadar seveceğinizi tahmin ettiğim bu 2018-2019 kalpli uzun liflerinden olan ve inşallah sorunsuz şekilde bitirdikten sonra banyonuza renk katacak olan bu Kalpli Uzun Lif Modeli Yapımını sitemizde sizler için paylaşıyoruz.

Kalpli Uzun Lif Modeli Yapımı
Kalpli Uzun Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Örgü Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan bu Kalp Motifli Uzun Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan keyifle yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman evvel sitemizde derlediğimiz diğer bir Yeni Sezon Uzun Lif Örneklerinden olan ve eminim ki görenlerin de hoşuna gidecek olan bu Minie Ve Miki Mouse Uzun Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına Kalpli Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Kalpli Uzun Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN