14 Temmuz 20194,549 Görüntülenme0 Yorum
Kalıp Gibi Çarkıfelek Motifli Tığ Oyası Yapılışı
Kalıp Gibi Çarkıfelek Motifli Tığ Oyası Yapılışı

Kalıp Gibi Çarkıfelek Motifli Tığ Oyası Yapılışı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle çarkıfelek tığ oyası örnekleri 2019 çeşitleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve inşallah sizlerin de en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra keyifle kullanabileceğiniz bu Kalıp Gibi Çarkıfelek Motifli Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz kızlar.

Kalıp Gibi Çarkıfelek Motifli Tığ Oyası Yapımı
Kalıp Gibi Çarkıfelek Motifli Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası 2019 çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o canlı renklerine en az benim kadar çok hayran kalacağınıza emin olduğum bu Yepyeni Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Tığ Oyası Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Bir Yaprak Bir Çiçek Tığ Oyası Yapımına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Kalıp Gibi Çarkıfelek Motifli Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kalıp Gibi Çarkıfelek Motifli Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN