03 Mart 20191,343 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Kabartmalı Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı
Kabartmalı Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Kabartmalı Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle kabartmalı lif örnekleri 2019 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki yapımı da en az kendisi kadar çok şık olan bu Kabartmalı Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Kabartmalı Lif Modeli Yapımı
Kabartmalı Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Pamuk Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renkte yapabileceğiniz bu Güzel Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir 2019 Örgü Lif Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde çok beğendikleri dile getirdikleri bu Yıldız Kabartmalı Yuvarlak Lif Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Pamuk Lifleri Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Kabartmalı Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Kabartmalı Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN