20 Haziran 20195,645 Görüntülenme0 Yorum
İncili Papatya Yapılışı Videolu Açıklamalı
İncili Papatya Yapılışı Videolu Açıklamalı

İncili Papatya Yapılışı Videolu Açıklamalı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle tığ ile papatya örnekleri 2019 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki sizlerin de gördüğü ilk andan itibaren hemen yapmak isteyeceğiniz bu İncili Papatya Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

İncili Papatya Yapımı
İncili Papatya Yapımı

Tam anlamıyla Yeni Ören Hanım çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o incili süslerine en az benim kadar çok hayran kalacağınız bu Örgü Papatya Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Tığ İşi Çiçek Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Tığ İşi Boncuklu Örgü Çiçek Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Ören Hanım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu İncili Papatya Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

İncili Papatya Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN