02 Kasım 20174,805 Görüntülenme0 Yorum
İncili Kız Çocuk Yelek Yapılışı Videolu Anlatımlı
İncili Kız Çocuk Yelek Yapılışı Videolu Anlatımlı

İncili Kız Çocuk Yelek Yapılışı Videolu Anlatımlı

Sonbaharın gelmesiyle havalar serinlemeye başladı, bende bebeklerimize çok yakışacak olan ve aynı zamanda onları ısıtacak olan bir kız bebek yelek modeli olan İncili Kız Çocuk Yelek Yapımı videosunu paylaşıyorum.

Bu çok güzel ve gösterişli bebek yeleğini örmek için 3,5 numara şiş ve orta kalınlıkta bebe ipine ihtiyacınız var. Yeleğin ön tarafı örnekli arka tarafı düz örülüyor. Yakası sonradan örülüp eklenen yeleğin ön kısmına iğne ile inciler dikiliyor.

İncili Kız Çocuk Yelek Yapımı
İncili Kız Çocuk Yelek Yapımı

Önceden paylaşmış olduğum diğer bir modelimiz olan 0-6 aylik erkek bebek yelek videosuna bakmak isterseniz tıklayarak bakabilirsiniz.

Bu çok güzel olan İncili Kız Çocuk Yelek Yapılışı videosunu hazırlayıp bize sunan Şerifenin Örgü Dünyası youtube kanalına çok teşekkür ederiz.

İncili Kız Çocuk Yelek Yapımı Videosu

2020 EN GÜZEL BEBEK YELEKLERİ
en-yeni-bebek-yelekleri-287 en-yeni-bebek-yelekleri-285 en-yeni-bebek-yelekleri-23 en-yeni-bebek-yelekleri-41 en-yeni-bebek-yelekleri-209 en-yeni-bebek-yelekleri-106 en-yeni-bebek-yelekleri-173 en-yeni-bebek-yelekleri-93 en-yeni-bebek-yelekleri-293 en-yeni-bebek-yelekleri-104 en-yeni-bebek-yelekleri-3 en-yeni-bebek-yelekleri-203
BIR CEVAP YAZIN