09 Mart 20183,281 Görüntülenme0 Yorum
İncili Çeyizlik Havlu Kenarı Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
İncili Çeyizlik Havlu Kenarı Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

İncili Çeyizlik Havlu Kenarı Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

SPONSOR

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, yeni tığ oyası incili havlu kenarı modelleri 2018 çeşitleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve göze hoş gelen bu İncili Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımını paylaşıyorum.

İncili Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımı
İncili Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımı

Sevgili Oya Ve Dantel Dünyası çalışanlarının yine çok güzel şekilde yaptığı bu 2018 İnci Süslemeli Havlu Kenarı Modelini umarım sizlerde kolayca yapabilirisiniz, ellerinize sağlık.

Hatırlayacağınız üzere yakın bir zaman önce sitemizde paylaştığımız diğer bir 2018 Desenli Havlu Kenarı Modellerinden olan bu Tığ İşi Güllü Havlu Kenarı Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına İncili Çeyizlik Havlu Kenarı Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İncili Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımı Videosu

SPONSOR
2019 HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ
tig-isi-havlu-kenari-oyalari havlu-kenari-modelleri-tig-oyasi karanfil-havlu-kenar-oyasi 5-yaprakli-cicek-havlu-kenari-igne-isi kus-kanatlari-igne-oyasi-kenar-oyasi dantel-delikli-havlu-kenarlari igne-isi-havlu-kenari-modeli mor-beyaz-igne-oyasi-havlu-kenari papatya-cicekli-havlu-kenari igne-oya-havlu-kenari-modeli igne-oyasi-havlu-kenar-oyasi en-guzel-havlu-kenar-oyalari-cicekli-bocekli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN