21 Ağustos 20183,024 Görüntülenme0 Yorum
İki Şişle Oymalı Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
İki Şişle Oymalı Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

İki Şişle Oymalı Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, sizler için derlediğimiz bu 2018 örgü bayan patik örneklerine kesinlikle bakın derim, diğer bir sizlere göstermek için emek vererek oluşturduğumuz ve ayaklarınıza çok yakışacak olan bu İki Şişle Oymalı Patik Modeli Yapımını sitemizde paylaşıyoruz.

İki Şişle Oymalı Patik Modeli Yapımı
İki Şişle Oymalı Patik Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Maviden Örgüler Patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve bitirdikten sonra etrafınız da görenlerinde o desenlerine bakakalacağı bu İki Şişle Patik Modelini umarım sizlerde kolayca yapabilirsiniz, emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir İki Renkli Patik Örnekleri 2018 çeşitlerinden olan ve benimde hayranlık duyduğum bu Desenli Yeni Bot Patik Modeli Yapımına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Maviden Örgüler Youtube Kanalına İki Şişle Oymalı Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Şişle Oymalı Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-80 patik-modelleri-4 patik-modelleri-20 patik-modelleri-13 patik-modelleri-61 patik-modelleri-56 patik-modelleri-75 patik-modelleri-51 patik-modelleri-39 patik-modelleri-27 patik-modelleri-66 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN